Śląsk, trojak, 1597

Rozpoczęcie: 15-01-2024 18:00
Zakończenie: 25-01-2024 22:17:40
Śląsk, trojak, 1597

Śląsk, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2024 22:17:40
385929
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Adam Wacław (1579–1594–1617), trojak, 1597, Cieszyn, MA GLO... w legendzie awersu
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2987, Iger Ci.97.1.b (R3), Kop. 5622 (R2)

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 94