Polska, półgrosz, 1796 B

Rozpoczęcie: 15-01-2024 18:00
Zakończenie: 25-01-2024 22:17:20
Polska, półgrosz, 1796 B

Polska, półgrosz, 1796 B

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2024 22:17:20
385168
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), półgrosz, 1796 B, Wrocław
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki typ monety, patyna
Literatura: Olding 29, Schrötter 206

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 136