Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1812

Rozpoczęcie: 15-01-2024 18:00
Zakończenie: 25-01-2024 21:44:20

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2024 21:44:20
385991
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), 1/3 talara (dwuzłotówka), 1812, Warszawa, z literami I - B (Jakub Benicke, zarządca mennicy warszawskiej)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 1269, Kop. 3697, Plage 111, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 598