Galicja, obcięta asygnata na 100 koron, 1915

Rozpoczęcie: 15-01-2024 18:00
Zakończenie: 25-01-2024 21:22:40

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2024 21:22:40
386173
Opis: Galicja - Lwów - Gmina Miasta Lwowa, obcięta asygnata na 100 koron, 1915, seria A, numeracja 00951 z gwiazdką, skasowany - sześciokrotna perforacja
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: obcięty lewy margines, złamania w pionie
Literatura: Podczaski G-203.B.1.b

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 34