wydawnictwa zagraniczne, Slabaugh Arlie R. – Confederate States Paper Money, Includes currency issu..

Rozpoczęcie: 15-01-2024 18:00
Zakończenie: 25-01-2024 20:01:40

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2024 20:01:40
385670
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Slabaugh Arlie R. – Confederate States Paper Money, Includes currency issued by the Southern States, 10th Edition, Iola 2000, ISBN 0873492684
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 254 strony formatu ok. A5, miękka oprawa. Od kilkudziesięciu lat podstawowy katalog pieniędzy Skonfederowanych Stanów obejmujący okres wojny secesyjnej (1861–1865) oraz czas powojennej odbudowy, zarówno Konfederacji jak i stanów południowych (rozbicie na poszczególne stany). Ilustrowany katalog zawiera m. in. wyceny dla kilku stanów zachowania (maks. 6), odmiany, błędy produkcyjne, zagadkowe emisje (przedstawiono kompletną emisję „banknotów” Samuel C. Upham) i inne. Cenne źródło informacji zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kolekcjonerów.

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 143