Zakończenie: 18-01-2024 20:00 ÷ 22:39
Polska, 40-lecie Powrotu Śląska Opolskiego do Macierzy, 1985
384709
Aw: Dwa orły państwowe, niżej szarfa, pod nią 1945-1985, ... | I |
42 zł szac. 30 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 60 lat Garnizonu Warszawa, 2004
384712
Aw: Zołnierz pełniący wartę przy Grobie Nieznanego Żołnie... | I |
42 zł szac. 40 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Generał Zygmunt Berling, 1980
384714
Aw: Popiersie lekko w lewo, niżej GENERAŁ / ZYGMUNT BERLI... | I |
46 zł szac. 30 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 40 lat Rady ochrony Pomników Walk i Męczeństwa, 1987
384710
Aw: Grób Nieznanego Żołnierza, wyżej orzeł, na dole RADA ... | I |
46 zł szac. 30 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 60 lat Zespołu Szkół Mechanicznych im. T. Wendy w Gdyni, 1989
384680
Aw: Popiersie lekko w lewo, ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH • ... | I |
46 zł szac. 30 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Konferencja Dyplomatyczna w Sprawie Rybołówstwa i Ochrony Zasobów Żywych Bałtyku, 1973
384708
Aw: Ratusz gdański, po lewej GDAŃSK / WRZESIEŃ / 1973, KO... | I |
48 zł szac. 40 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal mennicy paryskiej, 1900
385238
na rewersie sygnowany A. Patey, Aw: Gmach mennicy i napis... | III+ |
50 zł szac. 60 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Skansen Bojowy 1. Armii Wojska Polskiego w Mniszewie, 1988
384711
Aw: Czołg na tle lasu, niżej SKANSEN BOJOWY / 1 ARMII / W... | I |
70 zł szac. 40 zł 27 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, 2000
384723
Aw: Szczebiec, po bokach 1990 - 2000, ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY N... | I |
70 zł szac. 50 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Gabriel Narutowicz, 2002
384724
Aw: Logo AIP, AKADEMIA INŻYNIERSKA - W POLSCE, Rw: Popier... | I/II |
70 zł szac. 40 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona |