Polska, medal Banku PKO - Zasłużonemu dla Banku - Henryk Gruber, 1929

Rozpoczęcie: 08-01-2024 18:00
Zakończenie: 18-01-2024 22:35:40

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2024 22:35:40
385290
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal Banku PKO - Zasłużonemu dla Banku - Henryk Gruber, 1929, Aw: Popiersie prezesa, u dołu legenda DR HENRYK GRUBER - PIERWSZY PREZES RADY BANKU, Rw: Budynek banku wśród drzew, z lewej strony ZASŁUŻONY DLA BANKU, u dołu BANK POLSKA KASA OPIEKI SA ROK ZAŁOŻENIA 1929
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 66.0 mm, 95.53 g, patyna, medal numerowany - 062 i cechowany (Ag925 i znak mennicy) na obrzeżu, rzadki medal w pudełku pamiątkowym Pekao
Literatura: Paszkowycz 78/94 - nie notuje w srebrze, MMP 93

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 40