Polska, medal 600 lat obrazu MB na Jasnej Górze - Jan Paweł II, 1982

Rozpoczęcie: 08-01-2024 18:00
Zakończenie: 18-01-2024 22:33:40

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2024 22:33:40
385291
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal 600 lat obrazu MB na Jasnej Górze - Jan Paweł II, 1982, Poznań, Aw: Popiersie Jana Pawła II w prawo, JAN PAWEŁ II, Rw: Fragment zabudowań klasztornych, obok Matka Boska Częstochowska, 600 LAT NA JASNEJ GÓRZE, medal projektu Mieczysława Przyborowicza
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 106.88 g, patyna
Literatura: Nestorowicz 288, Grabowski 0310

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 44