Rosja, Order Czerwonej Gwiazdy (Краснoй Звезды), po 1936

Rozpoczęcie: 08-01-2024 18:00
Zakończenie: 18-01-2024 22:29:20

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2024 22:29:20
385733
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Czerwonej Gwiazdy (Краснoй Звезды), po 1936, Moskwa, Pięciopromienna gwiazda, emaliowana na czerwono, w dolnej części sierp i młot, w medalionie żołnierz w zimowym mundurze, wokół niego Пролетарии всех стран соединяйтесь i CCCP, na stronie odwrotnej nabita sygnatura МОНЕТНЫЙ ДВОР i wygrawerowany numer 514696, order dwuczęściowy, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 49.0 x 46.5 mm, 29.16 g (bez nakrętki), całość w eleganckim pudełku
Literatura: Sańko, s. 83

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 107