Niemcy, 3 marki, 1931 A

Rozpoczęcie: 08-01-2024 18:00
Zakończenie: 18-01-2024 22:12:20
Niemcy, 3 marki, 1931 A

Niemcy, 3 marki, 1931 A

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2024 22:12:20
385233
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 3 marki, 1931 A, Berlin, 300 rocznica odbudowy Magdeburga / Zum 300. Jahrestag des Brands von Magdeburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadkie i ładnie zachowane, patyna
Literatura: AKS 89, Jaeger 347

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 38