Niemcy, 3 marki, 1910 F

Rozpoczęcie: 08-01-2024 18:00
Zakończenie: 18-01-2024 22:10:20
Niemcy, 3 marki, 1910 F

Niemcy, 3 marki, 1910 F

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2024 22:10:20
385236
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm II (1891–1918), 3 marki, 1910 F, Stuttgart
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: wyraźne uszkodzenia obrzeża
Literatura: Jaeger 175, AKS 144

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 21