Polska, ort, 1620

Rozpoczęcie: 08-01-2024 18:00
Zakończenie: 18-01-2024 21:11:00
Polska, ort, 1620

Polska, ort, 1620

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2024 21:11:00
385317
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1620, Gdańsk, dwukropek i rozetka kończy napis w otoku
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: rzadszy rocznik, lekko gięty, ciemna patyna
Literatura: Shatalin G20-I-29 (R2)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 66