Cesarstwo Rzymskie, follis, 313–315

Rozpoczęcie: 08-01-2024 18:00
Zakończenie: 18-01-2024 20:20:40

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2024 20:20:40
385217
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 313–315, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo. IMP CONSTANTINVS PF AVG, Rw: Jupiter w lewo, trzyma Wiktorię i berło, orzeł z wieńcem przed nim, przy berle litera A, w odcinku SIS, IOVI CONSERVATORI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.1 mm, 3.43 g, ładna patyna
Literatura: RIC 15

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 43