Grecja i posthellenistyczne, płacidło w kształcie grotu, (VI–V w. pne)

Rozpoczęcie: 08-01-2024 18:00
Zakończenie: 18-01-2024 20:15:20

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2024 20:15:20
383942
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Apollonia Pontika, płacidło w kształcie grotu, (VI–V w. pne)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 36.4 x 10.8 mm, 4.27 g

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena szacunkowa: 130 zł
Ilość odsłon: 63