Polska, 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1824 IB
Zakończenie: 21-12-2023 21:45:20
384085
| Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1824 IB, Warszawa |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | Bitkin 901, Plage 214 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 95