Austria, gulden, 1885
Zakończenie: 14-12-2023 21:56:00
Austria, gulden, 1885
383287
| Opis: | Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), gulden, 1885, Wiedeń |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, piękny |
| Literatura: | Herinek 585 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 106