Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:43:00

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:43:00
382229
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta, dodatkowo oryginalne pudełko
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 56.1 x 56.3 mm, 38.46 g (ze wstążką), ślady kleju na wstążce, dodatkowo oryginalne pudełko

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 59