Polska, odznaka instruktorska Przysposobienia Wojskowego, po 1933

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:41:40

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:41:40
382315
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka instruktorska Przysposobienia Wojskowego, po 1933, Krzyż kawalerski, w kątach PW, ramiona pokryte granatową emalią, na środku Orzeł Strzelecki, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 35.9 x 35.7 mm, 18.45 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 51