Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:41:20

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:41:20
382307
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928, Warszawa, Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AVMILLER, na stronie odwrotnej oracz z pługiem, usuwający osty, niżej 1918•1928, niżej znak mennicy; odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.1 mm, 21.03 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 75