Polska, odznaka za II Powszechny Spis Ludności

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:41:00

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:41:00
382313
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka za II Powszechny Spis Ludności, Żniwiarka pochylona nad snopkiem, w otoku ZA OFIARNĄ PRACĘ 9 XII 1931, na stronie odwrotnej punce srebra, w otoku II POWSZECHNY SPIS LUDNOŚCI, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakrętkę, nakrętka sygnowana ST. REISING - WARSZAWA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.2 mm, 11.53 g (z nakrętką)
Literatura: Strzałkowski 690

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 40