Polska, Plakieta patriotyczna, 1928 (?)

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:38:40

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:38:40
382016
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Plakieta patriotyczna, 1928 (?), Warszawa (?), Popiersie marszałka Józefa Piłsudskiego, na dole sygnatura J AVMILLER, MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI, na stronie odwrotnej NAKŁADEM / TOWARZYSTWA POPIERANIA / WYTWÓRCZOŚCI POLSKIEJ / W WARSZAWIE, projektował Józef Aumiller
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 250 mm, 1380.45 g, patyna
Literatura: Strzałkowski 599 (tam jako rewers, o mniejszej średnicy)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 58