Polska, 125. rocznica uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:23:20

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:23:20
382309
Opis: Polska - I wojna światowa (1914–1918), 125. rocznica uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916, Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARSZAWA 1916 ROKU, na stronie odwrotnej wieniec, w którym napis w siedmiu wierszach: NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3 GO MAJA 1791 R, sygnatura W.T.NUM. (Warszawskie Towarzystwo Numizmatyczne)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal/mosiądz, 28.6 mm, 8.27 g

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 61