Polska, Medal pamiątkowy Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego w Krakowie

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:22:40

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:22:40
382170
Opis: Polska - XIX wiek, Medal pamiątkowy Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego w Krakowie, Wiedeń, Aw: Pole, na którym chłop siejący zboże, obok drugi, orzący pole, w tle panorama Krakowa, w odcinku SZCZĘŚĆ BOŻE!, niżej sygnatura C • RADNITZKY; Rw: Wieniec z liści, zbóż i owoców, wewnątrz UMIEJĘTNÈJ / I WYTRWAŁÈJ / PRACY / C. K. / TOWARZYSTWO / GOSPODARCZO–ROLNICZE / KRAKOWSKIE, projektował Karl Radnitzky
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 61.9 mm, 87.55 g, patyna, niewielkie uszkodzenia rantu, ładnie zachowany
Literatura: Attila 1853-03, Chomyn 742 (tam w srebrze)

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 69