Polska, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorału, 1893

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:22:20

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:22:20
382299
Opis: Polska - XIX wiek, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorału, 1893, Aw: Popiersia w lewo, niżej dwie gałązki oliwne, KORNEL UJEJSKI - JÓZEF NIKOROWICZ, Rw: W wieńcu cierniowym orzeł, niżej Z DYMEM POŻARÓW / Z KURZEM KRWI BRATNIEJ / DO CIEBIE PANIE BIJE / TEN GŁOS / TWÓRCOM CHORAŁU / KOŁO ART. LITER. / W KRAKOWIE / 1893., projektował Juliusz Kossak
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 45.6 mm, 33.35 g, delikatna patyna, medal w oryginalnym pudełku
Literatura: Chomyn 375, H-Cz. 10481, Szyszko-Czyżak 158

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 59