Polska, 300. lecie Unii Lubelskiej, 1869

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:22:00

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:22:00
382298
Opis: Polska - XIX wiek, 300. lecie Unii Lubelskiej, 1869, Paryż, Aw: Tarcza z herbami Polski, Litwy i Rusi, WOLNI Z WOLNYMI, RÓWNI Z RÓWNYMI, Rw: W wieńcu z liści dębu, kłosów zbóż i cierni napis w 5 wersach: TRZECHSETNA / ROCZNICA / UNII / LUBELSKIEJ / 1669 - 11 SIERPNIA - 1869, Obrzeże: Nabite CUIVRE, rysował Cyprian Kamil Norwid, rytował Paulin Ernest Tasset
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 64.3 mm, 118.80 g, patyna
Literatura: Chomyn 914, 915, H-Cz. 8036, Szyszko-Czyżak 80

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 309