Polska, 100.000 złotych, 1990

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 21:39:20
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 21:39:20
382260
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, Solidarity Mint (USA), Fryderyk Chopin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g, nakład 10.000 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 623

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 24