Polska, 200.000 złotych, 1994

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 21:38:20
Polska, 200.000 złotych, 1994

Polska, 200.000 złotych, 1994

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 21:38:20
382795
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 200.000 złotych, 1994, Warszawa, 75 lat Związku Inwalidów Wojennych RP
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 15.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 658

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 42