Polska, 20.000 złotych, 1989

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 21:31:00
Polska, 20.000 złotych, 1989

Polska, 20.000 złotych, 1989

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 21:31:00
382265
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 20.000 złotych, 1989, Warszawa, XIV Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Włochy 1990 (piłka z mapą Włoch)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 25.000 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna, piękne, moneta w niebieskim plastikowym pudełku
Literatura: Parchimowicz 370

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 33