Polska, 5 złotych, 1938

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 21:26:40
Polska, 5 złotych, 1938

Polska, 5 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 21:26:40
382790
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalne ryski z obiegu, duże lustro mennicze, miejscowa kolorowa patyna, rzadki rocznik, piękny egzemplarz
Literatura: Parchimowicz 118d

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 115