Polska, 5 złotych, 1928

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 21:24:20
Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 21:24:20
382283
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1928, Bruksela, odmiana bez znaku mennicy za stopą Nike
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, patyna
Literatura: Parchimowicz 114b

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 176