Polska, 2 złote, 1831

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 21:18:00
Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 21:18:00
382279
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 2 złote, 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL i na awersie Pogoń z pochwą na miecz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: drobne obicia rantu u dołu, patyna
Literatura: Bitkin 4, Kop. 2748 (R1), Plage 273, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 179