Polska, denar, bez daty (1173–1185/90)

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 20:38:00

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 20:38:00
382804
Opis: Polska - Śląsk - Bolesław I Wysoki (1163–1201), denar, bez daty (1173–1185/90), Wrocław, Aw: Biskup z krzyżem i biblią, po prawej VS; Rw: Rycerz walczący z lwem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, miejscowa patyna, ładnie zachowany egzemplarz , w opakowaniu firmy NGC nr 6356325-013 z oceną AU 55
Literatura: Frynas S.2.2, Gum-H. 233, Kop. 6424 (R2), Str. 46, Such. 2

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 97