Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 20:01:40

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 20:01:40
382253
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 399 stron formatu B5, miękka oprawa, bogato ilustrowane w tekście, katalog monet z czasów rządów epoki saskiej wraz z ich wyceną i określeniem rzadkości, niewielkie uszkodzenie na tylnej okładce

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 78