wydawnictwa polskie, Szłapinskij Władimir, Biełopolskij Sergej - Monety koronne Jana Kazimierza..

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 20:01:20

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 20:01:20
380703
Opis: wydawnictwa polskie, Szłapinskij Władimir, Biełopolskij Sergej - Monety koronne Jana Kazimierza bite w mennicach zarządzanych przez Andrzeja i Tomasza Tymfów w latach 1662-1667 (przypisane do poszczególnych mennic), Lwów 2003
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 86 stron formatu A4, miękka oprawa, ilustracje w tekście

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 92