wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dyn..

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 20:00:40

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 20:00:40
373073
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom II (Jan II Kazimierz, Kurlandia, Prusy, Brandenburgia, Inflanty oraz medale), Gdańsk 2016, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu B5, oprawa twarda, książka zafoliowana (stan drukarski), bogato ilustrowany katalog złotego mennictwa Wazów

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 105