Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 20:34:40

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 20:34:40
198629
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca lewą ręką tarczę, na której krzyż, w prawej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z prawej strony wolnostojąca laska krzyżowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.1 mm, 0.20 g, pęknięcie
Literatura: BRP Prusy T2.12, W. 13b

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 48