Polska, Monte Cassino, 1984

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 22:26:20
Polska, Monte Cassino, 1984

Polska, Monte Cassino, 1984

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 22:26:20
381747
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Monte Cassino, 1984, Warszawa, Aw: Żołnierzez szturmujący Monte Cassino, ...z ziemi włoskiej do Polski - PTAiN WARSZAWA 1984, Rw: Krzyż Monte Cassino na tle orła wojskowego, z boków odznaki 3. Dywizji Strzelców Karpackich i 5. Kresowej Dywizji Piechoty, niżej MONTE CASSINO / 11-18 maj 1944, Obrzeże: Punca Ag 925, projektował i wykonał Marek Lipowski
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 69.9 mm, 150.66 g, nakład 25 sztuk
Literatura: MMP 84/81, Paszkowycz 58/84

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 82