Polska, Komendant Domu OPLG LOPP

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 22:19:00

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 22:19:00
381823
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Komendant Domu OPLG LOPP, Warszawa, Romb, w którym maska przeciwgazowa na tle chmur, niżej KOMENDANT DOMU, niżej bomba oraz OPLG LOPP, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana A. JAKUBOWSKI / WARSZAWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 25.0 x 22.6 mm, 8.44 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 45