Niemcy, Igrzyska Olimpijskie w Berlinie, 1936

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 22:17:40

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 22:17:40
381822
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Igrzyska Olimpijskie w Berlinie, 1936, Aw: Koła olimpijskie, niżej promienie, po prawej sygnatura OIIO RIACZEY, AUTO - STERN - FAHRT, Rw: Dzwon, Olympiade • BERLIN • IX • 1936
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.2 mm, 20.70 g, patyna

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 78