Niemcy, Odznaka za Sprawność Wojskową (Abzeichen für Leistungen im Truppendienst in Silber), od 1980

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 22:17:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 22:17:20
381832
Opis: Niemcy - Rep. Federala Niemiec (1949–1990), Odznaka za Sprawność Wojskową (Abzeichen für Leistungen im Truppendienst in Silber), od 1980, Wieniec z liści dębowych, w wieńcu orzeł, na stronie odwrotnej sygnatura K+O, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na szpilkę, szpilka urwana
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 42.8 x 53.6 mm, 18.94 g

Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 48