Rosja, rubel, 1907 (Э•Б)

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 22:08:20
Rosja, rubel, 1907 (Э•Б)

Rosja, rubel, 1907 (Э•Б)

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 22:08:20
380779
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1907 (Э•Б), Petersburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadszy rocznik, miejscowa patyna na monecie, czyszczony
Literatura: Bitkin 61, Kazakov 326

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 212