Niemcy, półtalar, 1799

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 21:56:20
Niemcy, półtalar, 1799

Niemcy, półtalar, 1799

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 21:56:20
381732
Opis: Niemcy - Anhalt - Bernburg - Aleksy Fryderyk Krystian (1796–1834), półtalar, 1799, Silberhütte, Aw: Niedźwiedź na murach miasta w lewo, Rw: Legenda poziomo i w otoku, pod datą litery HS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.01 g, patyna
Literatura: Mann 724

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 49