Śląsk, 3 krajcary, 1695 MMW

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 21:47:40
Śląsk, 3 krajcary, 1695 MMW

Śląsk, 3 krajcary, 1695 MMW

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 21:47:40
382014
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I (1658–1705), 3 krajcary, 1695 MMW, Wrocław
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 608, E.-M. 1030 (R)

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 47