Pomorze, szerf (fenig), 1591

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 21:46:40
Pomorze, szerf (fenig), 1591

Pomorze, szerf (fenig), 1591

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 21:46:40
381916
Opis: Pomorze - Księstwo szczecińskie - Jan Fryderyk (1569–1600), szerf (fenig), 1591, Szczecin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek z końcówki blaszki, patyna
Literatura: Olding 35, Hildisch 22, Bratring 18

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 39