Pomorze, szerf (fenig), 1581

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 21:46:20
Pomorze, szerf (fenig), 1581

Pomorze, szerf (fenig), 1581

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 21:46:20
381915
Opis: Pomorze - Księstwo szczecińskie - Jan Fryderyk i Ernest Ludwik (1569–1592), szerf (fenig), 1581, Szczecin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek nieco wygięty, ciemna patyna, miejscowy zielony nalot na monecie
Literatura: Olding 34c, Hildisch 16, Bratring 125

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 48