Cesarstwo Rzymskie, denar, 103–111

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 20:54:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 20:54:40
381678
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 103–111, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P, Rw: Aequitas stojąca w lewo, trzymająca wagę oraz róg obfitości, COS V P P S P Q R OPTIMO PRINC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.6 mm, 3.02 g, patyna
Literatura: RIC² 118

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 58