Szwecja, 1/2 öre, 1577

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 22:12:20
Szwecja, 1/2 öre, 1577

Szwecja, 1/2 öre, 1577

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 22:12:20
368630
Opis: Szwecja - Jan III (1568–1592), 1/2 öre, 1577, Sztokholm, odmiana z napisem STOKHOL na rewersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: SMB 88, SM 85

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 48