Grecja i posthellenistyczne, 1/12 statera, ok. 500–450 pne

Rozpoczęcie: 13-11-2023 18:00
Zakończenie: 23-11-2023 20:52:20

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2023 20:52:20
368627
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Lesbos - Koinon, 1/12 statera, ok. 500–450 pne, Aw: Łby dwóch walczących dzików, Rw: Kwadrat incusum
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 8.9 mm, 1.09 g, patyna
Literatura: BMC 15

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość odsłon: 43