Polska, Fryderyk Chopin, 1999
Zakończenie: 16-11-2023 22:48:00
Polska, Fryderyk Chopin, 1999
381357
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - Mennica Warszawska, Fryderyk Chopin, 1999, Mennica Warszawska, Aw: Półpostać Fryderyka Chopina, niżej autograf, Rw: Stylizowane liście kasztanu w między którymi fragment zapisu nutowego konceru f-moll op.21, medal projektu Roberta Kotowicza |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, 38.6 mm, 28.23 g, miejscowa patyna, stemple lustrzane |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 79