Polska, Regina Poloniae
Zakończenie: 16-11-2023 22:47:40
Polska, Regina Poloniae
381353
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Regina Poloniae, Aw: Półpostać papieża z uniesionymi rękami, z prawej JAN / PAWEŁ / II, Rw: Matka Boska Częstochowska, z boków REGINA - POLONIAE / 1382 - 1982; projektowała Ewa Olszewska-Borys, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych "Veritas" w Częstochowie |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 45.2 mm, 48.49 g, na obrzeżu punca srebra i imiennik, niewielkie zapiłowanie z obu stron |
Literatura: | Nestorowicz 263, Grabowski 0317 (tam posrebrzany) |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 56