Polska, Regina Poloniae

Rozpoczęcie: 06-11-2023 18:00
Zakończenie: 16-11-2023 22:47:40
Polska, Regina Poloniae

Polska, Regina Poloniae

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2023 22:47:40
381353
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Regina Poloniae, Aw: Półpostać papieża z uniesionymi rękami, z prawej JAN / PAWEŁ / II, Rw: Matka Boska Częstochowska, z boków REGINA - POLONIAE / 1382 - 1982; projektowała Ewa Olszewska-Borys, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych "Veritas" w Częstochowie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 45.2 mm, 48.49 g, na obrzeżu punca srebra i imiennik, niewielkie zapiłowanie z obu stron
Literatura: Nestorowicz 263, Grabowski 0317 (tam posrebrzany)

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 56